شركت آسمان پرداز در سال 1378 تاسيس و محور حركت آن بر مبناي توجه و استفاده از انديشه هاي نوين ، خلاق و مبتكر و نيز بهره گيري شايسته از دانش روز در جهت جلب رضايت مشتريان ، بهبود مستمر كيفيت محصولات و برپايي تخصصي ترين مركز طراحي ، توليد و اجراي انواع پروژه ها و سيستم هاي كامپيوتري ، شبکه و اینترنت قرار گرفته است . بر مبناي همين تفكر همواره بر آنيم تا در تمام زمينه هاي مديريت ، مهندسي ، كيفيت توليد و خدمات پس از فروش به بهترين شكل ممكن عمل نماييم .
دانش فني و تخصصي ، دور انديشي ، استفاده از مرغوبترين قطعات و پشتيباني كامل پس از فروش واحد خدمات مشتریان آسمان پرداز موجب گرديده تا اين شركت ارايه دهنده خدمات خود به تعداد زيادي از مشتريان ، شركت ها و موسسات خصوصي و دولتي در سطح كشور باشد.

این شرکت واحد های سخت افزار و نرم افزار خود را از ابتدای تاسیس راه اندازی نمود و در سال 1379 به عنوان اولین شرکت شمال کشور بصورت نماینده رسمی شرکت Onlinenic امریکا (بزرگترین توسعه دهنده وب) فعالیت خود را در زمینه ثبت دامنه ، هاستینگ و طراحی و برپایی وبسایت اینترنتی آغاز و پس از آن با برپایی وب سرورهای قدرتمند خود در معتبرترین دیتا سنتر های دنیا بویژه امریکا و کانادا بصورت تخصصی در عرصه ثبت دامنه ، میزبانی وب ، طراحی و برپایی سایتهای اینترنتی ، ساخت نرم افزار های تحت وب و ایجاد بانکهای اطلاعاتی فعالیت داشته است.
اكنون به حول و قوه ي الهي و با توجه به توانايي هاي موجود ، نياز مشتريان و پس از سالها تجربه مجموعه ي توليدات و خدمات اين شركت دامنه ي وسيعي از فعاليت هاي مورد نظر خود را در برگرفته است و هر روز در تدبير توسعه و ارتقاء بيشتر اين توانمندی و خدمات مي باشد . این مهم ما را بر آن داشت تا با شروع ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و سرویس دهندگان بزرگ دنیا گام بلندی را در جهت فروش و خدمات پس از فروش خود برداریم و همواره امیدواریم با دیدگاه نوین بازاریابی

Revolutionary approach to customer service (الگوی انقلابی سرویس دهی به مشتری )

و با شعار

Customer as a partner (مشتری شریک ماست)

خدمات متمایزی را به مشتریان ارزشمند خود ارائه نماییم.

اميد است شما نيز از مشتريان هميشه راضي توليدات و خدمات شرکت آسمان پرداز باشيد.

Finland Sevastopol joomla